Spalio 7 d. 19:00 val.

Energetikos ir technikos muziejus

Naujoji romantika

ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Dir. Mantvydas Drūlia

Renginio programa

Algirdas Martinaitis

Serenada panelei Europai (1999)

Mindaugas Urbaitis

Lithuanian folk music (1990)

Nomeda Valančiūtė

Lyrika (2021)

Premjera

Faustas Latėnas

Šviesiam atminimui (1986)

Vidmantas Bartulis

I like Schubert (1998)

Atlikėjai

ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

Dir. Mantvydas Drūlia

Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo kamerinis orkestras – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Orkestras yra laukiamas svečias ne tik Lietuvos ir užsienio šalių prestižinėse koncertų salėse, bet ir estrados scenose ar net smėlio karjeruose!

Orkestras susibūrė 1994 metais prof. Donato Katkaus iniciatyva. Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs platų pripažinimą ir Lietuvoje, ir užsienyje. Daugelis pažymi, kad iš kitų Lietuvos kolektyvų Šv. Kristoforo kamerinis orkestras išsiskiria ypatingu stilistiniu universalumu. Pelnęs „barokinio orkestro“ bei retų partitūrų gaivintojo reputaciją, orkestras, anot muzikologų, yra ir „puiki bazė visiems lietuvių kompozitorių sumanymams“. Šiandien jo repertuare – daugiau kaip trisdešimties Lietuvos autorių opusai.

Būdamas Vilniaus miesto orkestru, kolektyvas stengiasi žvelgti plačiai ir nuolat daryti gera dalyvaujant labdaringuose Vilniaus miesto gerovei skirtuose renginiuose.

Visi festivalio renginiai