Spalio 15 d. 21:00 val.

Energetikos ir technikos muziejus (Rinktinės g. 2)

50 | ŠIANDIEN BUVO VAKAR

FESTIVALIO UŽDARYMO VAKARĖLIS

MIGLUMA

Kiekvienas jubiliejus – tik simbolinė laiko riba, greičiausiai, skirta įvertinti tai, kas buvo, kur esame dabar, kur ir kokie norėtume būti rytoj. Kiekviena buvusi akimirka jau yra istorija. Nors iš tikrųjų, kai toks dabarties tempas, o muzika nuolat kinta su kiekviena nauja kūrėjų karta, galime sakyti, kad viskas, kas vyksta šiandien, jau yra praeities dalis.
 
Besibaigiant festivaliui, simboliškai scena užleidžiama jauniausiajai kartai. Scenoje pasirodo kompozitorė ir elektroninės muzikos kūrėja Migluma. „Muzikos rudens“ pabaigos vakare ji pristatys savo naujausiąjį albumą „NEBULA“. Būsimas albumas dedikuotas eksperimentalizmui ir vokalinėms manipuliacijoms. Dalis kūrinių gimė įkvėpti didingos Islandijos gamtos, kompozicijos studijų Islandijos menų universitete metu. Šio debiutinio albumo skambėsys klausytojus nukels į plačią visatos erdvę ir sugrąžins į Žemės planetą, išgyvenančią Antropoceno epochą.

Atlikėja

MIGLUMA

Miglė Palkevičiūtė

Migluma – elektroninės muzikos kompozitorė, prodiuserė ir vokalistė. Jos „ethereal“ stiliaus kompozicijos yra įkvėptos chorinės muzikos, lietuvių liaudies elementų, avant-pop bei modernios šokių muzikos kultūros.

Kiti festivalio renginiai